Laemonoplokk MSB320FB11XX


Laemonoplokk MSB320FB11XX

SB tootevalikus on mini-jahutus monoplokid lakke paigalduseks.
Neid seadmeid iseloomustab suur kasutamise mitmekülgsus, need on kättesaadavad kõigile, kes otsivad head külmaagregaati oma külmkambrile. SB seadmed jagunevad kaheks: MSB (keskmiste temperatuuride jaoks, ruumi suurus maksimaalselt 130 m³) ja BSB (madalate temperatuuride jaoks, ruumide suurus max 100 m³). Seadmete korpus valmistatud lehtterasest nagu aurusti, mis asub soojusisolatsiooniga sektsioonis ning on otse ühendatud kondensaatoriga. Seadmed on kompaktsed ja väga töökindlad. Hermeetiline jahutuskompressor ning programmeeritud automaatne sulatus vastavalt tsükkli järgi teevad SB mudelid iseseisvaks masinaks, ilma et oleks vaja korduvat hooldust. Lihtne seadme paigaldus lakke tagab korpuse pika vastupidavuse ning võimaldab kambrisse laadida rohkem kaupa, kuna laemonoplokk ei võta kambris peaaegu üldse ruumi. Laemonoplokk paigaldatakse ühte auku, kuhu aurusti osa sisestatakse, mis ei vaja muid ühendusi. ( vaata pilte) Kondensaadi vee aurustumine on seadmel automaatne, kaasas on juhtpult, mida annab paigaldada täpselt sinna, kus teda parem on näha.

Laemonoplokk MSB320FB11XX

Laemonoplokk MSB320FB11XX, SB tootevalikus on mini-jahutus monoplokid lakke paigalduseks.
Neid seadmeid iseloomustab suur kasutamise mitmekülgsus, need on kättesaadavad kõigile, kes otsivad head külmaagregaati oma külmkambrile.
SB seadmed jagunevad kaheks: MSB (keskmiste temperatuuride jaoks, ruumi suurus maksimaalselt 130 m³) ja BSB (madalate temperatuuride jaoks, ruumide suurus max 100 m³).
Seadmete korpus valmistatud lehtterasest nagu aurusti, mis asub soojusisolatsiooniga sektsioonis ning on otse ühendatud kondensaatoriga. Seadmed on kompaktsed ja väga töökindlad. Hermeetiline jahutuskompressor ning programmeeritud automaatne sulatus vastavalt tsükkli järgi teevad SB mudelid iseseisvaks masinaks, ilma et oleks vaja korduvat hooldust. Lihtne seadme paigaldus lakke tagab korpuse pika vastupidavuse ning võimaldab kambrisse laadida rohkem kaupa, kuna laemonoplokk ei võta kambris peaaegu üldse ruumi. Laemonoplokk paigaldatakse ühte auku, kuhu aurusti osa sisestatakse, mis ei vaja muid ühendusi. ( vaata pilte) Kondensaadi vee aurustumine on seadmel automaatne, kaasas on juhtpult, mida annab paigaldada täpselt sinna, kus teda parem on näha.

Tootekood: Laemonoplokk MSB320FB11XX Kategooria: Sildid: , ,
Sobib kambrile (m3):

38

Temperatuuri seadistus (C):

+10 + -5

Laius (mm):

820

Sügavus: (mm):

929

Kõrgus (mm):

645

Kaal (kg):

93

Vool (volt-Ph-Hz):

400/3N/50

Voolutarve (kW):

2,4

Amperaaz: (Amp):

5,5

Kompressor:

Hermeetiline

Sulatus:

Kuum gaas

Müraisolatsioon:

varustuses

Juhtpult:

puutetundlik, digitaalne

Külmaagens:

R404A

Pakendi mõõdud (mm):

930x1000x800

Pakendi kaal (kg):

115

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Laemonoplokk MSB320FB11XX”

There are no reviews yet.